Atribuită
Cumpărare directă
diverse produse alimentare, se vor livra pe baza de comanda de 2 ori pe saptamana, dimineata pna ala ora 09,00,produsele vor fi livrate in recipiente corespunzatoare -refrigerare, la livrare produsele vor fi insotite de factura fiscala, certificate de calitate/declaratii de comformitate
- Număr anunț
- DA25984975
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 7 (CUI 4952500)
- Furnizor / câștigător
- T.D.R. ACCENT SRL (CUI 18758858)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.710 RON
- Valoare atribuită
- 5.710 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.