Atribuită
Cumpărare directă
Sursa Corsair VS Series VS650 (2018), 650W, 80 PLUS White, Eff. 85%, Active PFC, ATX12V v2.31, 1x120mm fan Cod produs: CP-9020172-EU Producator: CORSAIR Garantie: 36 luni Detalii produs Efficiency : Not certified Modular : No PFC : Active PSU-Power : 501W-750W Sursa 650W ATX PFC Activ Corsair VS650 (2018), 80 PLUS White, Eff. 85%, ATX12V v2.31, 120mm
- Număr anunț
- DA26023808
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 524,36 RON
- Valoare atribuită
- 524,36 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.