Atribuită
Cumpărare directă
*LATEX-ASLO, x100, cod C23LX1001 NUMAR DE REFERINTA: C23LX1001-S PRET DE CATALOG: 29,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kit x100 teste COD SI DENUMIRE CPV: 33141625-7 Truse de diagnosticare (Rev.2) DESCRIERE: *LATEX - ASLO, Anticorpi Anti-Streptolizina O, din ser, kit x100 teste, contine: 1fl x4ml latex, 1fl... mai departe 3 Increase value Decrease value 29,00 87,00 *LATEX-RF, Factor reumatoid, x100, cod C23LX1003 NUMAR DE REFERINTA: C23LX1003-S PRET DE CATALOG: 28,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: KIT x 100 teste COD SI DENUMIRE CPV: 33141625-7 Truse de diagnosticare (Rev.2) DESCRIERE: *LATEX - RF, factor reumatoid, din ser, kit x100 teste, contine: 1fl x4ml latex, 1fl x1ml control po... mai departe 2 Increase value Decrease value 28,00 56,00 *LATEX-TPHA, x200, cod C23LX1008 NUMAR DE REFERINTA: C23LX1008-S PRET DE CATALOG: 154,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: KIT x 200 teste COD SI DENUMIRE CPV: 33141625-7 Truse de diagnosticare (Rev.2) DESCRIERE: *LATEX - TPHA, Treponema Palladium Human Antibodies, ser, kit x200teste, contine: 2fl x7,5ml celule ... mai departe 1 Increase value Decrease value 154,00 154,00 *TESTE RAPIDE-Helicobacter Pylori Ac, ser/plasma, x25 casete, cod C45RT1005 – EXP.2021.03 NUMAR DE REFERINTA: C45RT1005-S/C-E PRET DE CATALOG: 53,25 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kit x 25 casete COD SI DENUMIRE CPV: 33141625-7 Truse de diagnosticare (Rev.2) DESCRIERE: *TESTE RAPIDE - Helicobacter Pyl
- Număr anunț
- DA25976966
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 524,79 RON
- Valoare atribuită
- 524,79 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.