Atribuită Cumpărare directă

Butelie gaz MAAP si Arzator pentru lipire tevi cupru aparate de aer conditionat, conform descrierii ofertantului

Număr anunț
DA26000463
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI 33636420)
Furnizor / câștigător
KUBITECH SRL (CUI 8508803)
Cod CPV
42661100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,40 RON
Valoare atribuită
279,40 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,40 RON

din 279,40 RON estimat