Atribuită Cumpărare directă

Bosch - Standard for Concrete - Disc diamantat de taiere segmentat, 150x22.2x2 mm, taiere uscata NUMAR DE REFERINTA: 8636 PRET DE CATALOG: 66,39 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 14810000-2 Produse abrazive (Rev.2) DESCRIERE: Clasa de utilizare Profesionala Tip disc diamantat segmentat Diametru disc 150 mm Diametru de prinde... mai departe 4 Increase value Decrease value 66,39 265,56 HiKOKI - 754351 - Burghiu SDS-Max, 50x450x570 mm, beton armat NUMAR DE REFERINTA: 4326 PRET DE CATALOG: 756,30 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44512900-1 Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2) DESCRIERE: Atribute esentiale Clasa de utilizare Profesionala Diametru burghiu 50 mm Lungime utila 450 mm Lungi... mai departe 2 Increase value Decrease value 756,30 1.512,60 Bosch - Max-7 - Burghiu SDS-Max, 40x400x520 mm, beton armat NUMAR DE REFERINTA: 11655 PRET DE CATALOG: 605,04 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44512900-1 Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2) DESCRIERE: Clasa de utilizare Profesionala Diametru burghiu 40 mm Lungime utila 400 mm Lungime totala 520 mm Ca... mai departe 2 Increase value Decrease value 605,04 1.210,08 Bosch - Max-7 - Burghiu SDS-Max, 35x400x520 mm, beton armat

Număr anunț
DA26004663
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
14810000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.836,98 RON
Valoare atribuită
3.836,98 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.836,98 RON

din 3.836,98 RON estimat