Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta si intretinere, igienizarea lunara a aparatelor de filtrare a apei si dozatoarelor. La sase luni si un an asiguram schimbul filtrelor consumabile PP10A, CTO, UDF, T33A.Mentionam de asemenea ca in aceste costuri este inclusa si verificarea amanuntita atat la filtrele de apa cat si la dozatoarele de apa lunara, eventualele defectiuni care au aparut fiind rezolvate fara alte costuri suplimentare

Număr anunț
DA25996760
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
PRB CLARUM SRL (CUI 14874884)
Cod CPV
41000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.450 RON estimat