Atribuită Cumpărare directă

TEAVA CORUGATA ID300SN8 (20 buc. x 6ml)

Număr anunț
DA25974524
Autoritate contractantă
COMUNA TIHA-BARGAULUI (CUI 4427102)
Furnizor / câștigător
EUROEM (CUI 17161818)
Cod CPV
44164200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.999,60 RON
Valoare atribuită
6.999,60 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.999,60 RON

din 6.999,60 RON estimat