Atribuită Cumpărare directă

210x100 carton colorat in masa (roșu) 160 gr./mp

Număr anunț
DA25970014
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII CARAS-SEVERIN (CUI 13590850)
Furnizor / câștigător
LIMPEZA SRL (CUI 14786251)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat