Atribuită Cumpărare directă

CF COM 4563 SI 4565 DIN 21.07.2020 TRIMISE PE MAIL

Număr anunț
DA26010735
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
30195000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,86 RON
Valoare atribuită
126,86 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,86 RON

din 126,86 RON estimat