Atribuită Cumpărare directă

Multifunctionala Epson EcoTank L14150, InkJet, Color, Format A3, Duplex, Fax, Retea, WiFi, conform specificatii tehnice atasate. Garantie extinsa produs 3 ani,

Număr anunț
DA26023551
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30232150-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.923,76 RON
Valoare atribuită
1.923,76 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.923,76 RON

din 1.923,76 RON estimat