Atribuită Cumpărare directă

1-8 piese de schimb, 9-15 consumabile, 16-18 lubrifianti, 19-20 OI din complet

Număr anunț
DA25999764
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AGRO BEST AD SRL (CUI 17953389)
Cod CPV
16810000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.491,40 RON
Valoare atribuită
4.491,40 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.491,40 RON

din 4.491,40 RON estimat