Atribuită
Cumpărare directă
consumabile medicale lama laringoscop nr 4 si 5 cate 3 buc sonde endotraheale nr 7,5 si 9 cate 30 buc Sonde aspiratie NR 10, 12, 14, 16 ,18- CATE 20 DIN FIECARE documente de insotire : aviz ANMDM, declarative de conformitate, CE emis de organism de certificare
- Număr anunț
- DA25998545
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.967 RON
- Valoare atribuită
- 1.967 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.