Atribuită Cumpărare directă

ROLA FIR NYLON 3MM /280M

Număr anunț
DA26005928
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
16310000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,55 RON
Valoare atribuită
425,55 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,55 RON

din 425,55 RON estimat