Atribuită
Cumpărare directă
Banca reglabila pe inaltime Structură: profil rotund din oțel, îmbinat prin sudură executata robotizat in argon, vopsit în camp electrostatic si polimerizat. Ajustarea inaltimii - sistem telescopic, pe trei nivele: 640mm-700mm-760mm. Picioarele: executate din 4 profile verticale cu diametrul de 30mm fixate in partea inferioara pe un profil rotund de acelas diametru iar partea superioara se imbina telescopic cu profile de 25mm, zona de imbinare fiind acoperita cu garnituri din PVC. Rigidizarea sistemului telescopic se face in 8 puncte, cate doua pentru fiecare profil. Tălpi: prevazute cu garnituri din plastic rezistent, fixate la ambele capete, pentru a asigura protecţia pardoselii. Poliţă/sertar: executată din PAL de 18mm, cant ABS de 2mm. Blat: executat din PAL de 18mm, cant
- Număr anunț
- DA25991663
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.13 BRASOV (CUI 29368583)
- Furnizor / câștigător
- MEBELISSIMO S.R.L. (CUI 41213669)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.482,24 RON
- Valoare atribuită
- 19.482,24 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.