Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Server , licente SQL baze de date Server confirguratie: Carcasa SilentiumPC Sursa Corsair VS Series VS550, 80+ , 550W Placa de baza Z390 Procesor Intel Coffee Lake, Core i5 9600 3.7 GHz box Memorie Corsair Vengeance LPX Black 16GB DDR4 2 x SSD 500GB SATA-III 2.5 inch 2 x SSD 512GB PCI Express 3.0 M.2 Sistem de operare Microsoft Windows 10 Pro, OEM DSP OEI, 64-bit SQLCALRuntime 2019 ALNG Emb MVL - 1 buc SQLSvrStdRuntime 2019 ALNG Emb MVL 1Clt - 10 buc si module program Impozite si Taxe Locale (Import Trezorerie, F2201/F2202, Arhiva la Rol)
- Număr anunț
- DA25997753
- Autoritate contractantă
- ORAS BABADAG (CUI 4508533)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 48820000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.355 RON
- Valoare atribuită
- 29.355 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.