Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO, cu valabilitate 12 luni, astfel: - incepand cu 28.07.2020, pentru un autovehicul DACIA LOGAN cu urmatoarele caracteristici: , Nr. Locuri 5, Capacitate Cilindrica 1461 cmc, putere 52 KW

Număr anunț
DA26000203
Autoritate contractantă
Comuna Bazna (CUI 4307050)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
854,10 RON
Valoare atribuită
854,10 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

854,10 RON

din 854,10 RON estimat