Atribuită Cumpărare directă

ANUNȚ DE SELECȚIE A CANDIDAȚILOR PENTRU FUNCȚIA DE MEMBRU ÎN CONSILIUL DE ADMINISTRAȚIE, Anunţul se publică în două ziare economice și/sau financiare naţionale cu largă răspândire, pe pagină intermediară, alb-negru, la mica publicitate - o singură apariţie, până cel târziu la data de 21.07.2020. Anuntul se va publica in Ziarul Financiar si Ziarul Bursa, conform formularului de propunere tehnica si financiara transmis de dvs. prin email si inregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 16220/20.07.2020. Obs. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.

Număr anunț
DA25993036
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133 RON
Valoare atribuită
133 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133 RON

din 133 RON estimat