Atribuită
Cumpărare directă
Este o adevărată provocare pentru micii bucătari care vor să se experimenteze în prepararea deliciilor culinare creative! Include 7 accesorii: tigaie, cratiță și alte ustensile de bucătărie. Ușa cuptorului este ușor de deschis, tava de copt este detașabila. Materiale: lemn si plastic. Dimensiuni: 50 x 34,5 x 81 cm.
- Număr anunț
- DA26024516
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala dr. Boga Alajos (CUI 14647830)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA DIANA SRL (CUI 15596697)
- Cod CPV
- 37520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,75 RON
- Valoare atribuită
- 369,75 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.