Atribuită Cumpărare directă

SPECIFICATII TEHNICE M ECHIPAMENTE: SERVER Server SD-BACKUP, 3GHz, 4Core, 8X SATA,16GB UDIMM, 2400MT/s, Dual Rank, iDRAC9 Express,1TB SATA, PERC H330 RAID Sistem de operare : windows 10 Garantie: 24 luni COPIATOR A3 COLOR Copiator canon A3 , color, + Piedestal S1 + Toner C/M/Y/B Viteza de copiere monocrom 15 ppm Viteza de copiere color 25 ppm Rezolutie copiere (DPI) 600 x 600 Parametrii zoom 25 - 400% Conectivitate : USB, RETEA, WIFI IMPRIMANTA Multifunctional laser color Copiator Viteza de copiere monocrom 18 ppm Parametrii zoom 25 - 400% Viteza de printare monocrom 18 ppm Viteza de printare color 18 ppm Rezolutie printare (DPI) 600 x 600 LAPTOP Tip procesor i5 Diagonala display 15.6 inch Format display Full HD Capacitate memorie 8 GB Tip memorie DDR4 Frecventa 2133 MHz Capacitate memorie maxima suportata 12 GB HARD DISK Tip stocare SSD Capacitate stocare 256 GB Unitate optica Camera WEB HD Audio Difuzoare stereo Microfon Tehnologii audio Putere difuzoare 4 W CONECTIVITATE &amp PORTURI Porturi 2 x USB 3.0 1 xCard Reader 1 x HDMI 1 x RJ-45 Cititor de carduri SD SDHC SDXC MMC Wireless 802.11 ac Versiune Bluetooth Bluetooth 4.1 CARACTERISTICI GENERALE Tastatura numerica Dimensiuni (W x H x D) 375 x 22.3 x 253 mm Greutate 1.8 Kg Limba tastatura Tastatura internationala Autonomie baterie 6 h SOFTWARE: WINDOWS 10 Office 2016 DESKTOP PC Monitor FULLHD, 21.5” DESKTOP- 3.0GHz, 4GB DDR4, 256GB SSD, DVD-RW, Graphics SOFT: WINDOWS 10, OFFICE

Număr anunț
DA26026218
Autoritate contractantă
COMUNA CERBAL (PRIMARIA COMUNEI CERBAL) (CUI 4779605)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30191000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.905 RON
Valoare atribuită
94.905 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94.905 RON

din 94.905 RON estimat