Atribuită Cumpărare directă

Chitantier in 2(doua) exemplare autocopiative ,tipar albastru/rosu,inseriate si numerotate.Cantitate 500 carnete

Număr anunț
DA26024817
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI 16730672)
Furnizor / câștigător
PAL GRAFIC 96 SRL (CUI 6713593)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat