Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator R14 3500 mA-2buc;Baterii LR 3, ALC, 1,5 V-20blister;Baterii LR 6, ALC, 1,5 V-30blister;Baterii acumulator9 V, 250 mA-5buc;BecLED, E27, 12-15W-80buc;BecLED, E14, 7W-20 buc;Bec LED, E14, 14W-10buc;Bitt set surubelnite-1set;Cablu MYYM 3 x 2,5-50 ml;Cablu MYYM 3 x 1,5- 50ml;Incarcator acumulatori 1,5 - 9 V-1 buc;Cablu MYF 1,5 (conductor litat)-25 ml;Cablu MYF2,5 (conductor litat)-25ml;Corp lampaIP 65 LED 2*18W-10 buc;Corp lampa-2x36 W FIDA – 10 buc;Dulie ceramica+clema-10buc;Izoler-25 ml-5buc;Lampa exit -5buc;Coliere plastic arici prindere-5 pungh;Canalet cablu 25mm -15buc;Canalet cablu 16mm -10buc;Morsete O 6 mm-20buc;Morsete O 4 mm-2buc;Panel LED aparent 40 W-5buc;Prelungitor 4 cai/3ml+intr.-10 buc;Prelungitor 6 cai/5 ml-20 buc;PrizaST CU CP simpla-10buc;Priza dubla, cu impamantare-10 buc;Priza PT-5buc;Sigurante aut. bipolare 10 A/1P+N 4,5 KA C-5 buc;Sigurante aut. bipolare25 A/1P+N 4,5 KA C-15buc;Sigurante aut. tripolare32 A-5 buc;Sigurante aut. tripolare 63 A -1buc;Starter 4-65 W -50 buc;Starter 2-22 W-50 buc;Stecher cauciuc IP-5 buc;Tripla 3 CP liniar(fara fir)-5 buc;Tub neon 36 W-50 buc;Tub neon 18 W -50 buc
- Număr anunț
- DA26003613
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.951,81 RON
- Valoare atribuită
- 5.951,81 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.