Atribuită
Cumpărare directă
10 8004631 FISET METALIC ECO II A152 BUC 1,00 710,00 596,64 113,36 20 7038106 MASINA TUNS GAZONUL MCCULLOCH M53-140W BUC 1,00 1.598,00 1.342,86 255,14 30 7041244 JARDINIERA CARINA TERACOTA 60CM BUC 10,00 7,21 60,59 11,51 40 7041248 SUPORT JARDINIERA CARINA TERACOTA 60CM BUC 10,00 4,27 35,88 6,82 50 7056574 GHIVECI LYRA 45CM TERACOTA BUC 7,00 20,11 118,29 22,48 60 7012873 TAVA GHIVECI HOBBY FI35 4371 (12904) BUC 7,00 2,98 17,53 3,33 70 7006084 GHIVECI MIORITA CU SUP 22X16CM PC1116I1 BUC 47,00 8,48 334,92 63,64 80 7011269 SOLUTIE NUTRITIVA UNIVERSALA 0,5L BUC 4,00 8,77 32,18 2,90 90 7042210 PAMANT UNIVERSAL AGRO CS 40L BUC 10,00 12,98 109,08 20,72
- Număr anunț
- DA26027054
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29347190)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.647,97 RON
- Valoare atribuită
- 2.647,97 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.