Atribuită Cumpărare directă

Reparatie copiator Toshiba estudio 120 kit piese drum unit, service comlet RAR ARAD NR 1314/ 10.07.2020

Număr anunț
DA25984477
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI 27581428)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,96 RON
Valoare atribuită
394,96 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,96 RON

din 394,96 RON estimat