Atribuită
Cumpărare directă
Achiziţie 6 cpl. "Imprimanta portabila HP OfficeJet 252 Mobile AiO Printer", în cadrul Proiectului “Management performant la nivelul DGRIP, DGCTI, DSG și la nivelul celor 42 Instituții ale Prefectului” cod SIPOCA / MySMIS2014: 591/127548, conform comenzii nr. 597249, ataşată şi a ofertei câştigătoare FN din 14.05.2020. Achizitia a fost initiata prin publicarea anuntului publicitar ADV1146113 din 11.05.2020.
- Număr anunț
- DA25975447
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30232100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.080 RON
- Valoare atribuită
- 10.080 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.