Atribuită
Cumpărare directă
10 4005892 KERACOLOR CHIT FF-DE N.145 5KG TERRA BUC 1,00 38,00 31,93 6,07 20 5008823 PROFIL RIG. SPECIAL CD 60X4000 BUC 1,00 21,18 17,80 3,38 30 5000722 IPSOS RIG. SUPER 25KG BUC 1,00 63,03 52,97 10,06 40 6022830 CIMENT CARPATCEMENT CEM II/A 42,5R 40KG SAC 3,00 21,54 54,30 10,32 50 5007423 PRIMUS TENC.CIMENT MEC.-MAN. 25KG(MTM84) BUC 2,00 15,08 25,34 4,82 60 5000805 GLET CERESIT CT 127 20KG BUC 2,00 40,89 68,72 13,06 70 5005428 VOPSEA ROST SATIN ALB 4L BUC 1,00 69,91 58,75 11,16 80 5009885 LAC COLORAT CU TEFLON MAHON 5L SAVANA BUC 3,00 159,00 400,84 76,16 90 5013639 PIGM.MIXT COLOR 63 INTERIOR 50 ML BUC 3,00 8,52 21,48 4,08 100 5001124 BANDA IMBINARE AUTOADEZIVA 90M RIG BUC 2,00 23,21 39,01 7,41
- Număr anunț
- DA26024601
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA REMETEA MARE (CUI 29138410)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 771,14 RON
- Valoare atribuită
- 771,14 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.