Atribuită Cumpărare directă

6984000100981 ARACET LEMN 0.8L BUC 1.00*10.00 6984000105320 ARACET CONSTR. 1/1 BUC 1.00*4.96 4742640005316 PENOSIL PREMIUM ALL WEATHER SEALANT 310ML TRANSP BUC 1.00*19.75 6984000035948 REZERVOR INALTIME FARA CAPAC S BUC 1.00*54.62 6984000076583 DULIE EBONITA E27 BUC 5.00*3.36 8711500893529 TUB FLUORESCENT TL D 36W SNOW BUC 1.00*5.46 5949027108663 CORP ILUMINAT APARENT 1*36W IP65 NOVELITE BUC 1.00*72.27

Număr anunț
DA26021192
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,87 RON
Valoare atribuită
183,87 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,87 RON

din 183,87 RON estimat