Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs: 0656.1 -Lame pentru microscop ROTH, 76*26 mm, taiate, 50 buc- 5 seturi H874.2 - Lamele ROTH, 22*22 mm, 5 cutii* 200 bucati H878.2 - Lamele ROTH, 24*60 mm, 10 cutii* 100 bucati 10780913 - Micro-cuvette 111.057-QS, 5x5mm thickness, quartz glass SUPRASIL®, 850 μL, 2 buc 15198444 - Quartz Suprasils Macro Absorption Cells,100-QS, light path 2 mm, 700 μL, 2 buc Termen livrare : maxim 30 zile Garantie: conform legislatiei nationale Beneficiar: UBB, Director proiect prof. David Daniel Responsabil Achizitie: Catalin Petcu Va rugam sa precizati pe colet numele beneficiarului sau/si responsabil achizitie.
- Număr anunț
- DA25991703
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.882,07 RON
- Valoare atribuită
- 4.882,07 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.