Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale din latex,sterile,fara pudra, cu suprafata usor texturata,avand manseta rulata intarita si forma anatomica(manusi diferentiate pentru cele doua maini. Marimi 6; 6.5; 7; 7.5; 8; 8.5; 9. Ambalaj pereche(plic),50 perechi(set),400 perechi (bax). AQL:1,5(factorul de rupere:1,5%). Proteine latex continute:<50microgram/gram. In conformitate cu normele EN 455-1-2-3, ISO 9001, EN 556. Declaratia de conformitate CE !!!!!ATENTIE!!!!! MARIMEA 6,5- 2000 BUC MARIMEA 7- 2000 BUC MARIMEA 7,5- 2000 BUC!!!!!!!!!!!!!!!!

Număr anunț
DA26025883
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat