Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE URMATOARELE PRODUSE: -OGLINDA - 10 BUCATI PRET: 50 LEI/BUCATA -PIEDESTAL - 10 BUCATI PRET: 80LEI/ BUCATA -ETAJERA - 10 BUCATI PRET: 50LEI/BUCATA -CANEPA - 10 BUCATI PRET: 10LEI/BUCATA -COSITOR - 1 BUCATA PRET: 20LEI/BUCATA -COT PP, 40/45 - 20 BUCATI PRET: 4.94 LEI/BUCATA -CLEMA DUBLA D=15MM - 50 BUCATI PRET: 0.84LEI/BUCATA -CLEMA DUBLA D=18MM - 50 BUCATI PRET: 0.84LEI/BUCATA -CLEMA DUBLA , PPR D=20MM - 50 BUCATI PRET: 0.95LEI/BUCATA -COT PP D=50/45 - 20 BUCATI PRET:5 LEI/BUCATA -AERATOR PENTRU BATERIE LAVOAR ( SITA BATERIE ) - 30 BUCATI PRET: 5 LEI/BUCATA -RACORD ELASTIC D=1/2" - 1/4" L=50 CM - 50 BUCATI PRET: 15.12/BUCATA PRETURILE SUNT PENTRU O SINGURA BUCATA SI NU CONTIN TVA.

Număr anunț
DA25985478
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.456,30 RON
Valoare atribuită
3.456,30 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.456,30 RON

din 3.456,30 RON estimat