Atribuită
Cumpărare directă
Indicator biologic abur 100 buc Indicator biologic etuva strip 70 buc Indicator integrator abur type 5 1 cutie @ 250 buc Teste Bowie Dick Premium 150 buc Etichete autoadezive 10 role Indicator chimic abur type 4 2000 buc Indicator chimic etuva type 4 1000 buc
- Număr anunț
- DA26026904
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 33198200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.208,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.208,50 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.