Atribuită Cumpărare directă

piatra polizor banc , disc perie pasla slefuit

Număr anunț
DA25991755
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI 4323144)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,81 RON
Valoare atribuită
137,81 RON
Data publicării
18.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,81 RON

din 137,81 RON estimat