Atribuită Cumpărare directă

Alimentator 12 V 2A- 1 buc x 40 lei, Alimentator 12 V 4A - 1 buc x 55 lei, cf ref 10797/01.07.2020-Compartiment Agrement-Port Ambarcatiuni

Număr anunț
DA26000058
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95 RON
Valoare atribuită
95 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95 RON

din 95 RON estimat