Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de ras profesional Wahl Shaver 5 Star, lame 43 mm, 0.1 mm, Negru CARACTERISTICI GENERALE: Zona corporala: Barba Tip produs: Aparat de ras electric Tip aparat de ra: Cu lame oscilante Utilizare: Barbierit uscat Destinat pentru: Radere Tip utilizare: Uz casnic/ Profesional Tip piele: Normala Tip alimentare: Acumulator Numar lame: 2 Functii: Hipoalergenic. Flexibil. Incarcare rapida Continut pachet 1 x Capac protectie 1 x Perie curatare 1 x Accesoriu barba Culoare Negru CARACTERISTICI TEHNICE Tip acumulator: Lithium-Ion Timp de incarcare: 120 min Autonomie acumulator: 80 min DIMENSIUNI Lungime cablu 2.4 m" Buc 1 747.61 "Aparat de tuns profesional pentru contur cu acumulator Wella Professionals Contura HS 61, lame 36 mm, 0.3 mm, Gri Specificatii: Sistem de taiere: Set de cutite inter schimbabile din otel inoxidabil Latimea lamelor: 36 mm Lungime de taiere: 0.3mm Motor: Motor dc silentios Autonimie: 35 min Timp incarcare: 90 min Caraceristici tehnice: Alimentare (V/Hz):220-240 V, 50/60 Hz Culoare: Gri Greutate: 120g Garantie: 12 luni Pachetul contine: Inaltator reglabil 3-6 mm Stand de incarcare Perie de curatare Ulei pentru cutite Manual tehnic " Buc 1 729.00 "YS Park 339 pieptan profesional alb 18 cm Specificatii: Material plastic rezistent pana la 220 grade. Suprafata neteda, cu dinti fini. Confera o tensiune constanta pe par. Lungime: 18 cm. Culoare: Alb Produs original " Buc 2 62.39 "Foarfeca de tuns profesionala Jaguar Pre Style Ergo 5.5 inch - 14 cm, Gri Beneficii: -
- Număr anunț
- DA26016067
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 39241200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.696,27 RON
- Valoare atribuită
- 2.696,27 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.