Atribuită Cumpărare directă

Servicii de întretinere si igienizare sala de clasa

Număr anunț
DA26006710
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Luca Arbure" Arbore (CUI 16093820)
Furnizor / câștigător
ENERGO UTIL HOUSE SRL (CUI 38072047)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.783,67 RON
Valoare atribuită
21.783,67 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.783,67 RON

din 21.783,67 RON estimat