Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intocmire documentatie cadastrala si intabulare necesare inscrierii in cartea funciara a orasului Voluntari a dreptului de proprietate in favoarea orasului Voluntari pentru urmatoarele strazi de pe raza orasului Voluntari: Stefan cel Mare, Drumul Potcoavei, Costache Radu, Drumul Bisericii, Nita Pintea, B-dul Dunarii, Drumul Negru, Serban Ion, Emil Racovita. In vederea finalizarii achizitiei, ofertantul va intocmi oferta financiara si va completa, stampila si semna formularele existente in sectiunea “Documente atasate”. Oferta va fi depusa la sediul Institutiei Primarului orasului Voluntari – registratura Directiei Investitii si Achizitii Publice, etaj 1, sau va fi transmisa la adresa de e-mail investitii@primaria-voluntari.ro. Termen limita: 21.07.2020, ora 12,00

Număr anunț
DA25989087
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
SURVEY & TOPO CONSTRUCT SRL (CUI 23611119)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.900 RON
Valoare atribuită
18.900 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.900 RON

din 18.900 RON estimat