Atribuită
Cumpărare directă
DRUM UNIT ORIGINAL 50F0Z00 LEXMARK BLACK, UNITATE CILINDRU 500Z pentru Lexmark MS310D, MS310DN, MS312DN, MS317DN, MS410D, MS410DN, MS415DN, MS510DN, MS610DE, MS610DN, MS610DTE, MX310DN, MX317DN, MX410DE, MX510DE, MX511DE, MX511DHE, MX511DTE, MX611DE, MX611DHE
- Număr anunț
- DA26013604
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
- Furnizor / câștigător
- COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI 20649429)
- Cod CPV
- 30124000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.624,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.624,54 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.