Atribuită Cumpărare directă

HOFF CORP ILUM LED LINIAR 18W NW IP20, lungime 60 cm, montaj aparent, lumină rece, alb - 40 buc.

Număr anunț
DA26023644
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.341,20 RON
Valoare atribuită
1.341,20 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.341,20 RON

din 1.341,20 RON estimat