Atribuită
Cumpărare directă
Cartus Toner MLT-D116L capacitate mare 3.000 pagini, pentru SAMSUNG SL/ XPRESS M2625/M2626/M2675/M2676/M2825/M2826/M2875/M2876 Cartus Toner SAMSUNG MLT-D116L Cartus Toner SAMSUNG MLT-D116L/ELS Cartus Toner SAMSUNG MLT-D116 Cartus Toner SAMSUNG MLTD116L Cartus Toner SAMSUNG MLT D116L Cartus Toner SAMSUNG MLTD116 Cartus Toner SAMSUNG MLT D116 SL/ XPRESS M2625 cartus SAMSUNG M2626 cartus SAMSUNG M2675 cartus SAMSUNG M2676 cartus SAMSUNG M2825 cartus SAMSUNG M2826 cartus SAMSUNG M2875 cartus SAMSUNG M2876 cartus SAMSUNG M2885 LIVRARE GRATUITA
- Număr anunț
- DA26099776
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579,84 RON
- Valoare atribuită
- 579,84 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.