Atribuită
Cumpărare directă
A11-000132 M-53 LYSE H, 4x500 mL 0.25 x 1084 A11-000130 M-53 LYSE EO II , 4x200 mL 0.25 x 951 A11-000136 M-53D DILUENT, 20L 1 x 155 A11-000128 M-53 LYSE EO I , 4x1L 0.25 x 1355 003D-30-84194 M-53P PROBE CLEANSER, 50 mL 2 x 33 025215 ST AIA PACK CTnl 3rd-Gen, 100 TESTE/CUT 1 x 1160 Dcont-N/6 Duna Cont N Human 5 ml 3 x 59 Dcont-P/6 Duna Cont P Human 5 ml 3 x 62 45301 Vacumed® set recoltare 21G x ¾" + adaptor Luer, tuburi de 190 mm,50 buc/cut 10 x 76 10007510 PLACA PORTELAN CU 6 GODEURI 8 x 90
- Număr anunț
- DA26089511
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.071,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.071,50 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.