Atribuită Cumpărare directă

CRG-718 Magenta CRG718 CARTUS TONER MAGENTA 2.9K ORIGINAL CANON I SENSYS LBP24 LBP 24 LBP7200 BP 7660CDN, produs nou, sigilat

Număr anunț
DA26100744
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,32 RON
Valoare atribuită
356,32 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,32 RON

din 356,32 RON estimat