Atribuită Cumpărare directă

Biclosol - Dezinfectant profesional clorigen

Număr anunț
DA26060714
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
TESA MED SOLUTIONS S.R.L. (CUI 21441786)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,20 RON
Valoare atribuită
109,20 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,20 RON

din 109,20 RON estimat