Atribuită
Cumpărare directă
Reîncarcarea si repararea stingatoarelor cu pulberi si N2 - tip P6 În aceste preturi nu este inclus pretul vopsitului ori înlocuirea subansamblelor defecte (manometre,valve, furtune, garnituri, cui siguranta, etc.)cand aceste operatiuni se impun. - Preturi pentru vopsire: Stingator portativ – 8,0 lei. - Ptr. subansamble: Manometru=5 lei, Garnitura=2 lei, Valva ptr. P1-P9=16 lei, Furtun stingator ptr. P1 -P9=8.0 lei, Cui siguranta=2 lei. Reîncarcarea si repararea stingatoarelor cu bioxid de carbon tip G2 În aceste preturi nu este inclus pretul vopsitului si înlocuirea sub-ansamblelor defecte (manometre,valve, furtune, garnituri, cui siguranta, etc.) - în cazul în care se impun aceste lucrari. - Preturi pentru vopsire: Stingator portativ – 8,0 lei. - Ptr. sub ansamble: Manometru=5 lei, Garnitura=2 lei, Valva ptr. G2-G5=27 lei, Con difuzor cu duza ptr. G2=9 lei, Cui siguranta=2 lei. Reîncarcarea si repararea stingatoarelor carosabile cu pulbere si N2 tip P50 În aceste preturi nu este inclus prețul vopsitului și înlocuirea sub ansamblelor defecte (manometre,valve, furtune, garnituri, cui siguranța, etc.) - în cazul în care se impun aceste lucrări. - Preturi pentru vopsire: Stingator carosabil – 20,0 lei. - Ptr. sub ansamble: Manometru=10 lei, Garnitura=3.5 lei, Valva =56 lei, Furtun+țeava metalica ptr. stingător=51 lei, Cui siguranța=2 lei. Reîncarcarea si repararea stingatoarelor cu spuma mecanica tip SM 6 În aceste preturi nu este inclus prețul vopsitului și înlocuirea sub-a
- Număr anunț
- DA26042115
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT BACAU (CUI 27450740)
- Furnizor / câștigător
- RADIL SERV SRL (CUI 15184270)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.935 RON
- Valoare atribuită
- 1.935 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.