Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 TOP 30 FILE PROTECTIE SET 5 FILE PROTECTIE CRISTAL SET 1 CORECTOR PENSULA KORES BUC 10 AGRAFE COLOR 28MM BUC 10 HARTIE CUB ALB BUC 5 INDEX OP 4/SET BUC 5 INDEX PVC 5/SET BUC 5 CAPSATOR KANGAROO METALIC 24/6 BUC 3 DOSAR PVC BUC 100 CAPSE 24/6 BUC 10 PIX SENATOR BUC 20 CREION MECANIC 1.00MM ROTRING BUC 2 MINA CREION 1MM BUC 5

Număr anunț
DA26055047
Autoritate contractantă
COMUNA CEFA BIHOR (CUI 4820275)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707,33 RON
Valoare atribuită
707,33 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

707,33 RON

din 707,33 RON estimat