Atribuită Cumpărare directă

PARCHET 54MP. PLINTA 13 BUC, COLTARE , NADE, IMBINARI,19, FOLIE 45ML, VOPSEA LAVABILA 15L 2BUC, BATERIE 1BUC, DOP 1/2-20 BUC, DIBLURI 200 BUC/CUTIE -2 CUT, EMAIL4L 1BUC, EMAIL 0.75-1BUC, PRIZA ST 1BUC, STEKER 1BUC,

Număr anunț
DA26033843
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Constantin Dobrescu (CUI 5050549)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.626 RON
Valoare atribuită
2.626 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.626 RON

din 2.626 RON estimat