Atribuită Cumpărare directă

NITROGLICERINA 0.5MG X 20CP ZENTIVA (NITROGLYCERINUM) ZENTIVA VIMOVO 500MG/20MG X 60CP ELIB MODIF ASTRAZENECA IMOVANE 7.5MG X 20CPR FILM (ZOPICLONUM) SANOFI - AVENTIS DEPAKINE CHRONO 500MG X 30CPR FILM SANOFI - AVENTIS ZRT SIOFOR 1000MG X 60CPR FILM (METFORMINUM) BERLIN CHEMIE TETAVAX 0.5ML SUSP.INJ X 1SERINGA (VACCIN TETANIC ADSORBIT) SANOFI PASTEUR - temenul de expirare pt TETAVAX: minim 1 an !!!! Tine loc de comanda!

Număr anunț
DA26079522
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33622100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.080,65 RON
Valoare atribuită
2.080,65 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.080,65 RON

din 2.080,65 RON estimat