Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de Viata-Grup Perioada asigurata:12 luni Riscuri asigurate:deces din orice cauza SA 10.000 lei PA 69,7 lei deces din accident SA 10.000 lei PA 13,5 lei Invaliditate permanenta din accident SA 20.000 lei PA 24 lei fracturi ca urmare a unui accident SA 20.000 lei PA 63,6 lei arsuri ca urmare a unui accident SA 20.000 lei PA 16 lei Total=186,8 lei/angajat/an x 21=3922,8 lei Asigurare grup pompieri voluntar, 21 persoane
- Număr anunț
- DA26028268
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.922,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.922,80 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.