Atribuită Cumpărare directă

LACTECON 667G/L X 200ML (LACTULOSUM) - Concentratie: 66.7%; Forma: LICHID ORAL; Ambalaj: Flacon din polietilena de inalta densitate (PEID) prevazut cu masura dozatoare x 200ml lichid oral; ABBOTT LOGISTICS BV HEPATHROMBIN GEL 300UI X 40G - HEPATHROMBIN GEL 300UI X 40G Producator STADA HEMOFARM

Număr anunț
DA26078544
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33613000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563,70 RON
Valoare atribuită
563,70 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

563,70 RON

din 563,70 RON estimat