Atribuită
Cumpărare directă
1 GALERIE VENGHE PROMO DECOR 180 #2000000391489 buc 2 29.3277 2 SET CU BITI DE IMPACT SHOCKWAVE 15 BUC #4002395385669 buc 1 41.9328 3 BEC LED 14-100W A60 E27 6500K #8592920064276 buc 2 13.3613 4 FELINAR LY-2006 BABYLON 1 BRONZ #5944009049866 buc 3 50.3361 5 SURUBELNITA CU ACUM.TE-CD 18-2 LI KIT 2AK #4006825607321 buc 1 386.4707 6 MASCA ANTIPRAF (TEMAD-CO) #2000000220789 #5948941001517 buc 20 3.2773 7 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 2 0.8403 8 DEZINFECTANT MAINI K-SEPT 0.750L #6422704002038 buc 2 26.8067 9 RAID SPRAY GANDACI SI FURNICI 600ML #5000204896275 buc 1 16.7227 10 HARTIE IG.ZEWA LAVANDA 3STR.8ROLA #7322540409864 #7322541171777 buc 2 13.8655 11 BEC LED 14-100W A60 E27 6500K #8592920064276 buc 2 13.3613 12 SILAN LAVENDER GARDEN 1850 ML #9000101091489 buc 1 12.521 13 THERMOTEK VOP.GRUND ALB 5L #5996281057602 buc 2 53.7815 14 LAMPA DE GRADINA CU LANT E27 60W ANTIC #5949027053895 buc 2 38.2353 15 COS GUNOI DUAL SWING NEGRU #8013183086237 buc 1 36.5546 16 TENC.DEC.ZGARIATA ALB LUMINOS 24KG #5946062018513 buc 5 100.7563 17 PROSOP PUFINA JUMBO MONOROLA #6422295000390 buc 1 8.3193 18 PROSOP MIDI 370 FOI 2 STRAT ROLETO #6426495951186 buc 3 9.6639
- Număr anunț
- DA26030813
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.631,01 RON
- Valoare atribuită
- 1.631,01 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.