Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - Autoutilitara Mecalac TLB 850SM, 4400 cmc/70 kw, 1 loc/8050 kg, valabilitate: 12 luni, Asigurator:EUROINS, PA: 1.336,91 lei

Număr anunț
DA26031601
Autoritate contractantă
COMUNA SALASU DE SUS (PRIMARIA SALASU DE SUS JUD. HUNEDOARA) (CUI 5453819)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.336,91 RON
Valoare atribuită
1.336,91 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.336,91 RON

din 1.336,91 RON estimat