Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN ALBASTRU - 20559401 rosu - 20559403 negru 20559402 Mine / rezerva pix tip Parker / Rotring , din metal, culori: albastre, negre si rosii PERSOANE DE CONTACT: Andreea Dinu 0733015640 andreea@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26044602
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192121-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,40 RON
Valoare atribuită
410,40 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,40 RON

din 410,40 RON estimat